PROSEV D311 CARBON MOTOSİKLET DİZLİK KORUMA

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

1.970,00 TL
1.871,50 TL
%5
2.000,00 TL
1.900,00 TL
%5

1.Motosiklet Dizliği Ne İşe Yarar?

Motosiklet koruma ekipmanlarından biri olan  Prosev D-311 Carbon Dizlik  ve dirseklikler adında anlaşılacağı üzere bir kaza veya düşme anında eklem yerlerinizi koruyarak alacağınız hasarı en aza indirgerler. Dizlikler en önemli koruyucular arasında yer alır. Uzun sürüşlerde muhakkak kullanılması gereken bir aksesuardır. Motosiklet dizliği hareket kabiliyetini kısıtlamamalıdır.

2.Motosiklet Diz Koruma Özellikleri

Motosiklet dizlik ve dirsekliklerin ergonomik ürünler yani insan vücuduna uyumlu olması gerekmektedir. Aksi takdirde hareketlerini kısıtlayarak kazaya sebebiyet verebilirler. Koruyucularınızın bedeninize uyumlu ve tam olması hayati derecede önemli bir detaydır.

3.Motosiklet Diz Korumanın Önemi

 Eklemler vücudun en önemli yerleridir. Vücut eklemlerimizden biri olan dizimiz kaval kemiği ve uyluk kemiğimizi birbirine bağlar. Tendonlar, kıkırdak, kemik ve sinir doku dizi oluştururlar. Bu bölgelerden birine bir zarar gelmesi durumunda birden çok vücut yapınız telafi veya tedavi edilemeyecek şekilde zarar görebilir. Yürümenizi bile etkileyebilir. Bundan dolayı  Prosev D-311 Carbon Dizlik  kullanmanız çok önemlidir. Dizlikleriniz sadece darbeleri karşı değil sürüş esnasında dizleriniz karşılaştıkları rüzgarın etkisinide minimuma indirgerler. Böyle soğuk ve rüzgar nedeniyle karşılaşabileceğiniz hastalıklardan da korunmuş olursunuz.

4.Motosiklet Diz Koruma Kullanımı

Motosiklet dizlik ve dirseklikler hem normal kullanıcılar için hem de motosiklet ile çalışan sürücüler için uygundur.  Prosev D-311 Carbon Dizlik   motordan indikten sonra yürüme zorluğu yaratmaz. Kıvrılabilir bir yapısı vardır. Üretimi sırasında kullanılan malzemeler oldukça dayanıklıdır.  Prosev D-311 Carbon Dizlik   Kolay kolay deforme olmazlar.

 

Dizlik alırken dikkat etmeniz gerekn birkaç unsurdan biride dizinize oturmasıdır. Dizliğiniz veya dirsekliğinizin vücudunuza tam oturduğundan emin olmanız gerekmektedir. Dizliğiniz veya dirsekliğiniz bantları deforme olduğunda veya eskidiğinde değiştirmeniz gerekmektedir. Dizlik veya dirsekliğinizde herhangi bir çatlama olursa koruma özelliğini kaybeder.

Motosiklet Aksesuar ve Motosiklet Koruma Ekipmanlarını bir arada ele almak gereklidir. Motosiklet Koruma Ekipmanlarının güvenliğinizi sağlaması gibi Motosiklet Aksesuarları da güvenliğinizle birlikte konforunuzu da sağlamaktadır. Kask, motosiklet korumalı eldiven, motosiklet korumalı pantolon, motosiklet korumalı ceket, motosiklet montu, kilit, koruma demiri, çanta demiri, motosiklet botu, motosiklet çantası gibi birçok önemli olan Motosiklet Aksesuarı ve Motosiklet Koruma Ekipmanı vardır. Aynı zamanda kaliteli ve uygun fiyatlı olması önemlidir. Prosev D-311 Carbon Dizlik de bunlardan biridir

Diğer Özellikler
Stok KoduD311C
MarkaPROSEV
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.